Likérová vína

Vermut Sedmero suché

Sedmero suché vermut

Sedm je ideální počet, magické prvočíslo, numero štěstí. Týden má sedm dnů a náš vermut stojí na sedmi bylinách a sedmi pevných principech. Vychází [1] z naší úcty k zemi a [2] tradici, [3] z kvality surovin a [4] transparentního přístupu, [5] z originálního nápadu a [6] lásky k současné gastronomii. A hlavně ho [7] dělají konkrétní lidé. Duše je nesmrtelná. Vermut s duší je přinejmenším nezapomenutelný.

Barva vermutu je atraktivní. Její citronový odstín evokuje mladost vína, ale zároveň zlatavý až jantarový okraj na menisku ukazují na začínající nazrávání. V aroma můžete cítit výraznou květnatost s bylinnými prvky zeleného typu. Jedná se o typický aperitivní vermut. Nejen svým výrazem aroma, ale taky suchou chutí a šťavnatou, dlouhou, kyselohořkou dochutí.

Můžete kombinovat se sodou a naší Sextou jako aperitiv nebo si jej vychutnejte samotně s kostkou ledu před nebo během náročného stolování nebo jen tak při návštěvě vašich přátel.

Zatřídění

Vinařská oblast: Morava
Várka první, jaro 2021
Obs. alkoholu | cukru | kyselin 16 % | 50 g/l | 5,1 g/l

Složení

Mladý veltlín zelený, vinný mošt, ušlechtilý vinný destilát, sedmero bio bylin Sonnentor

Více o Vermutu

Přečtěte si o spolupráci na výrobě vermutu s barmany z brněnského Baru, který neexistuje: Nový vermut Sedmero vytvořili barmani ve vinařství roku