Dárková balení

Rádi byste našimi víny obdarovali své blízké? Vyberte si z našich dárkových balení, s nimiž určitě zabodujete.

Lokus červený a výběrová káva

Lokus červený a výběrová káva

Lokus červený je likérové víno vyrobené fortifikací kvasícího moštu hroznovým destilátem. Výraz vína je zajímavou kombinací vyššího obsahu přírodního hroznového cukru a kabernetového buketu, který v dochuti doplňuje jemné čokoládovo-pražené aroma dubového dřeva.

Toto výjmečné fortifikované víno jsme pro vás zkombinovali s výběrovou kávou, která pochází z farmy Altos de Erapuca v Hondurasu, z odrůdy Catuai a je zpracovaná promytou metodou. V chuti je cítit javorový sirup, pekanové ořechy a grep a skvěle se doplňuje právě s naším Lokusem červeným. Kávu pro vás praží Rebelbean.

Set vína a pralinek je dodáván ve speciálním kartonu z přírodního papíru.

Mistelle de Muscat s pralinkami

Mistelle de Muscat a čokoláda

Potěšte své blízké, přátele, obchodní partnery, zaměstnance a dopřejte jim zážitek z lahodné chuti jedinečné kombinace vybraného vína a čokolády.

Víno Mistelle de Muscat je moravskou variantou portského vína a je vlajkovou lodí vinařství VÍNO J. STÁVEK. Vyznačuje se intenzivní muškátovou vůní, která se ideálně doplňuje s vyšším zbytkovým cukrem. Ten dodává vínu nádech sušených plodů a sekaných vlašských ořechů. Toto luxusní likérové víno jsme pro vás zkombinovali se sadou čokoládových pralinek, která je vyrobena v rodinné čokoládovně Kamila Chocolates z kvalitní lahodné čokolády. Receptura na jejich výrobu pochází z 30. let. Náplň těchto pralinek je vybírána tak, aby se ideálně snoubila s chutí vína Mistelle de Muscat.

Set vína a pralinek je dodáván ve speciálním kartonu z přírodního papíru.

Rosé Tercie a Rúželé

Rosé a Růželé

Už jste někdy ochutnali rosé víno a vinné želé? Máte jedinečnou příležitost.

Luxusní dárkové balení vína našeho rosé a domácího Růželé vám tento nevšední zážitek nabídne. Vinné želé Růželé je vyrobeno z čerstvě vylisovaného moštu, ze kterého byla část oddělena na výrobu marmelády a druhá část zakvašena na výrobu rosé vína.

Růželé tvoří vynikající kombinaci se sladkým pečivem. Vynikne také v pikantním spojení s paštikami či masem a omáčkami

Set vína a želé je dodáván ve speciálním dárkovém karton, který určitě obdarovaného potěší.

Rosé Růžený a Rúželé

Lokus červený ve třech ročnících

Lokus červený získal již počtvrté prestižní ocenění Salonu vín České republiky. Vzniknout tak mohla jedinečná kolekce posledních třech ročníků 2011, 2012 a 2013, z nichž se každá láhev může tímto ocenění pyšnit. Set jsme pro vás připravili v dřevěné dárkové kazetě