Růžové léto

Ledově svěží Růžové léto

Přijďte se bavit o víně při víně. Nejen ve skleničce, ale letos poprvé i v jeho zmrzlé podobě.

Budeme snoubit grilované delikatesy s rosé víny, bavit se u divadelní hry, zatančíme si swing a budeme počítat hvězdy.

Grilování s rosé víny ve Vinařském dvoře

30. června

Sobotní odpoledne stvořené pro letní grilování různých druhů mas, zeleniny, domácího kozího sýru a dalších pochutin. Těšit se můžete i na speciální grilované menu, sestavené nejen k našim rosé vínům a večer na tradiční krojovanou hodovou zábavu pod májů.

Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.

Slovácko sa nesúdí aneb historky, písničky, košt národní premiéra

26. července

Adaptace slavných historek z pera Zdeňka Galušky divadelním spolkem Kašpar. Večer zcela lidový – milá společnost, nádherné písně a pozoruhodný košt přímo v průběhu představení.

Hrají: Daniel Ondráček, Adrian Jastraban, Petr Halíček, Petra Špalková. Režie: Filip Nuckolls.Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.

Počítání hvězd ve vinicích

10. srpna

Pojďte s námi spočítat hvězdy mezi vinohrady a prožijte večer, kdy komety padají k zemi a plní naše přání. V pátek 10. srpna, který je ideálním dnem pro pozorování perseid, se s námi můžete vydat na piknik ke Kapličce (trasa od parkoviště ke Kapličce), nejvyššímu místu v Němčičkách.

Kromě našeho „hvězdného“ rosé vás čeká i akustický koncert kapely Tranzan. Všichni se členové kapely dříve účinkovali v kapele Model Bazaar, která má za sebou několik pěkných cen ze soutěží a tour po Velké Británii. Nyní se ale rozhodli pro české texty, v nichž najdete ironii, humor a především emoce. Charismatický zpěvák, vynikající muzikanti a melodické písničky o životě, který má tisíce chutí, stejně jako víno, vás budou provázet večerem.

Frontman Radek Malý je navíc vystudovaný přírodovědec a připraví si poučné povídání o perseidách, hvězdách a nebi.

Hosté, kteří si veselí budou chtít prodloužit, mohou další den pokračovat přes pole do Boleradic, kde se bude konat festival autentických vín Autentikfest.

Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.

Taneční škola a večer Swingu ve Vinařském dvoře

18. srpna

Swing a móda se vrací ve velkém stylu a Vinařský dvůr se 18. srpna bude podobat prvorepublikovým časům, kdy byl slavným hostincem.

Tanečníci ze školy Swing Wings už pět ročníků dokázali hosty pořádně roztančit a letos jejich lekce pokračuje. Vyzkoušíte si třeba tanec Lindy Hop, který je založený na populárním charlestonu.

Ze židlí zvedne swingová kapela Django Jet z Brna, se kterou bude chtít publikum protancovat i ponožky.

VÍNO J. STÁVEK samozřejmě povzbudí atmosféru svými rosé a zajistí, že se hosté budou skvěle bavit (s) vínem.

Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.