Výhodnější cena pro členy klubu
Vážíme si věrných zákazníků. Čerpejte výhod klubu VÍNO J. STÁVEK a získejte jarní bedýnku za 1.357 Kč (běžná cena vín 1.670 Kč, ušetříte 313 Kč). Chcete vstoupit do Klubu?
Pijte skvělé víno k tomu, co milujete!
Zapomeňte na wagyu, ústřice či bílé ubrusy. Život se neodehrává jen v michelinských restauracích, ale také v ulicích, na lavičkách a u stánků. A my věříme, že i ta nejmastnější hranolka si zaslouží doprovod, ze kterého si vaše chuťové pohárky sednou na zadek.
Tato bedýnka je manifestem proti vinnému snobismu. Je to výběr šesti lahví pro každého, kdo miluje život v jeho syrové a autentické podobě.
Co v bedýnce najdete?
Žádné teoretické poučky. Tady je váš gastro-průvodce realitou:
- Cuvée Dědova 2024 – parťák k hranolkám
- Bílá Frankovka 2025 – nugetková nirvána
- Tercie 2023 – ikonická dvojka pro pizzu na České
- Tercie 2024 – totální jaro k malinovému trdelníku
- Tramín 2022 – orientální jízda s kebabem
- Sauvignon 2024 – ideální kombo se štýrskou klobásou
Něco navíc?
Mějte pod čepicí s Frankovkou na čepici. Napište si o černý snapback s 3D výšivkou a koženým štítkem VJS. Pouze s jarní bedýnkou ji získáte za zvýhodněnou cenu 300 Kč (původní 390 Kč).

